Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

galary

HAKKIMIZDA

Azizoğlu Ambalaj Oluklu mukavva koli imalatına yönelik olarak, 2010 yılı itibari Oluklu Mukavva ve Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti ismi ile Antalya’da faaliyete başlamıştır.

Firmamız oluklu mukavva sektöründe kendi bölgesinde müşteri taleplerini ön planda tutup gelişmesini durmaksızın sürdürmektedir. Bünyesine kattığı yeni ekipmanları ve deneyimli personelleri ile bu sektörde hedefine doğru koşmaktadır. Üretici firmaların ihtiyaç duydukları her türlü Oluklu mukavva koliyi üretim düzeyinde daha kalite için makineleşmeye ağırlık vermiştir. Bu yüzden teknolojiden en iyi şekilde yararlanmayı hedeflemiştir. Bu meyanda; Daha kaliteli malzeme, daha güzel baskı ve yeni şekilli kutu üreterek sektörde gün geçtikte söz sahibi olmaya başlamıştır.

Firmamız; Büyüme hızına paralel olarak, çalışma ortamının yetersizliği sorununun çözümü için kendisinin inşaa edeceği binasına en yakın zaman içerisinde taşınacaktır. Kapasitesini artırıcı daha kaliteli üretim için yeni makine yatırımları gerçekleştirerek gelişimini sürdürmektedir.

Diğer taraftan firmamız Ofset baskılı kutuya yönelik çalışmalarını sürdürmekte ve müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Her cins oluklu mukavvadan, her ebat ve cinste(klasik kt - kl veya özel şekil kesimli), üç renge kadar baskılı olmak üzere, dikişli veya yapıştırmalı kutu veya koli üretebilme, bilgi tecrübe ve makine parkuruna sahip halde güvenilir firma özelliğini güçlendirerek devam ettirmektedir.

Kurulusundan beri itina güven ve dürüstlüğü temel ilke edinmiş firmamız, bu prensipler doğrultusunda hizmetlerini sürdürme kararlılığıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Azizoglu Ambalaj Oluklu Mukavva ve Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti.

Adres: Varsak Demirel Mahallesi 14.Cadde No: 6 Kepez / ANTALYA
facebooktwittergoogle
Azizoğlu Ambalaj 2012 | © Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım ve Programlama Yasin Büke