Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

OLUKLU MUKAVVA VE ÜRÜNLERİMİZ
Azizoğlu Ambalaj sektöründe Oluklu mukavva koli ve kutu imalatı ile iştigal etmektedir.

Oluklu mukavva; oluklandırılmış kağıtların alt ve üst yüzeylerine birbirlerine paralel düz tabaka ile kaplanmasıyla meydana gelmektedir.Olukların yüksekliği, oluk adedi, kağıt tür ve gramajına kalitesi v.s. göre sınıflandırılır.

İmalatımız, oluklu mukavva şekillendirilerek müşterilerimizin ihtiyacına göre her cins ve kalitede gerek baskılı gerekse baskısız ,yapıştırma veya tel dikişli olmak üzere istenilen adete göre üretmekteyiz. Bu kutu veya koliler klasik tabir ettiğimiz şekilde olabileceği gibi şekilli kesimli(kalıplı) kutu olarakta üretilir. Üç renk e kadar olmak üzere Tipo baskı (klişeli) diye tabir edilen baskı tekniği ile de firma ismi, içeriği, adres telefon v.s gibi istenilen baskı yapılır.

Azizoğlu Ambalaj oluklu mukavva çeşitlerine ve ihtiyaç duyulan ebatlara, koli büyüklüğü ve şekle göre her türlü oluklu mukavva koli veya kutu üretimi yapmaktadır.

Azizoğlu Ambalaj'da istediğiniz ebat ve miktarda her kalite, Mikro Dalga, İnce Dalga, İri Dalga, Micro Dopel ve Dopel cinslerinde oluklu mukavva koliler ve Ofset Baskılı Sıvama Kutu ürünlerini bulabilirsiniz.

DUYURULAR
"AZİZOĞLU AMBALAJ AİLESİ
OLARAK, SİZ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ HİZMET SUNABİLMEK VE HEP BİRLİKTE EMİN ADIMLARLA BÜYÜMEK İÇİN
SİZLERİ BİRLİKTE ÇALIŞMAYA
DAVET EDİYORUZ."


Azizoğlu Ambalaj Yön.Kur.Bşk
İsmail İNCE
ANTALYA 3 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ
ANTALYA